TORTY Wrocław
zamów onlineNasze ćwierć wieku z Wami

Cukiernia S.R.Jaworscy jest firmą rodzinną działającą na wrocławskim rynku od 1989 roku ćwierć wieku. Została założona przez Stanisławę i Ryszarda Jaworskich w pomieszczeniach bloku wielorodzinnego. Początkowo  produkcję wykonywały dwie osoby, a asortyment nie przekraczał 20 produktów sprzedawanych w firmowym sklepiku. Determinacja właścicieli zakładu przywiązujących ogromną wagę do jakości produkowanych wyrobów sprawiła, iż z roku na rok dochodziło do zwielokrotnienia produkcji.

Rosnąca rzasza zadowolonych Klientów mobilizowała do działania - zbudowaliśmy nowy, większy zakład produkcyjny.

Nowy bydynek cukierni to przestronne wnętrza wyposażony w nowoczesne urządzenia produkcyjne. Jest miejscem pracy 30 osobowej załogi.

Wykorzystujemy sprawdzone receptury starając się zadowolić najbardziej wymagających smakoszy.

Obecnie naszą ofertę handlową stanowi ponad 200 pozycji asortymentowych, w tym różnego rodzaju torty, ciasta ciasteczka, herbatniki, a także lody w bogatej palecie smakowej.

Te apetyczne smakołyki przy wykorzystaniu nowoczesnego transportu sprzedajemy w sieci 7 własnych sklepów rozlokowanych na terenie Wrocławia.

 

Torty do wyboru, do koloru:

Wszystkie torty produkujemy ręcznie.


Realizujemy praktycznie każdy pomysł Klientów - dlatego propozycje wyglądu, kształtu, wykończenia ciągle sie poszerzają (galeria tortów rozrasta się nieustannie) i proces ten nie będzie miał chyba końca.